Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

nonesuch records

User avatar
Jim
Posts: 433
Joined: Sun Apr 17, 2016 7:24 pm

nonesuch records

Unread post #1 by Jim » Wed Aug 30, 2017 11:23 pm

στα γρήγορα,

η Nonesuch έχει για μία ημέρα 50% έκπωση με την χρηση του κωδικού SUMMER

εγώ την παραγγελιά μου μόλις την έριξα :)


καλά ψώνια ....


http://store.nonesuch.com/
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: nonesuch records

Unread post #2 by Dr Pan K » Wed Aug 30, 2017 11:50 pm

Τα κοιτάω αλλα δεν ξερω αν οι ηχογραφήσεις ειναι αναλογικές ή ψηφιακές. Ξέρεις κατι Δημήτρη? (οι παλιές αναλογικές ηταν μια χαρά εως πολύ καλές, εχω αρκετες)
Παναγιώτης
User avatar
Jim
Posts: 433
Joined: Sun Apr 17, 2016 7:24 pm

Re: nonesuch records

Unread post #3 by Jim » Thu Aug 31, 2017 12:18 am

δεν ξέρω Παναγιώτη,
τελευταία φορά που αγόρασα από ns ήταν πριν κανα 1,5 χρόνο το βινύλιο της Giddens,
ήσυχο και καλό - καλογραμμένο δισκάκι ...
τώρα χτύπησα Yo-Yo Ma Bach Trios, Brad Mehldau, το νέο της Giddens και 1-2 ακόμα ....
πάντως γενικώς έχω διαβάσει καλά λόγια για τις νέες παραγωγές της, άλλωστε το οτι ο robert Plant, Metheny, Mehldau την επιλέγουν δεν είναι τυχαίο .... δεν ειναι Mofi ή music matters φυσικά αλλά με 50% έκπτωση και με την σημερινή ισοτιμια του ευρώ είναι τρομερή ευκαιρία ...
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: nonesuch records

Unread post #4 by Dr Pan K » Thu Aug 31, 2017 12:20 am

Κατα βαθος πονταρω οτι θα τα φερεις και απο εδω μια βολτα μια που τα γουστα μας ειναι πολυ κοντα..

Η θα έρθω απο εκει να πάρω μάτι και αυτί το νεο πικαπιο
Παναγιώτης
User avatar
Jim
Posts: 433
Joined: Sun Apr 17, 2016 7:24 pm

Re: nonesuch records

Unread post #5 by Jim » Thu Aug 31, 2017 12:23 am

κάτι από τα δύο ..
έχω και άλλα νέα δισκάκια ..
ανοφίσιαλ εκδόσεις που έχει γίνει ο κακός χαμός αυτό το καλοκαίρι (μηνυσεις κλπ) ..
θα στα πω από κοντά

Return to “Μουσική”



Login · Register