Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

PS Audio Stellar Gain Cell DAC

Leonidas
Posts: 8
Joined: Sat Apr 23, 2016 10:55 am
Location: Vouliagmeni, Athens
Contact:

Re: PS Audio Stellar Gain Cell DAC

Unread post #11 by Leonidas » Sat Mar 18, 2017 8:17 am

Παρακαλώ Gojakla. Πάντα διαθέσιμος για βοήθεια ανταλλαγή πληροφοριών και σαφώς ακροάσεις. Έμεινα εκτός του εξαιρετικού αυτού χόμπι λόγω αντίξοων συνθηκών μα είμαι "back in action". Δεν έχω τη τιμή να γνωρίζω όλους τους "gang members" εδώ αλλα με γνωρίζει αρκετά καλά ο Chief της ομάδας οποτε με μερικά βασανιστήρια η δωροδοκία κεφαλή πικάπ των €15000 λογικά θα σας αποκαλύψει πληροφορίες που αφορούν εμένα..!
Τόπος κατοικίας έν Αθήνα είναι η Βουλιαγμένη.
Ελπίζω να καταφέρω να παραστώ σε μια επόμενη συνάντηση.
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους,
Λεωνίδας Κωστόπουλος.
User avatar
teddy743
Posts: 11
Joined: Sun Jun 11, 2017 7:42 pm
Location: Thessaloniki

Re: PS Audio Stellar Gain Cell DAC

Unread post #12 by teddy743 » Sun Jun 11, 2017 8:40 pm

Πήρα τηλέφωνο πριν δυο περίπου μήνες την αντιπροσωπία για να ρωτήσω τιμή, πότε έρχεται Ελλάδα και αν θα μπορούσα να το ακούσω. Η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε να της αφήσω ένα κινητό να με πάρουν τηλέφωνο. Δυστυχώς ακόμα περιμένω νέα τους.

Return to “Ψηφιακή αναπαραγωγή”



Login · Register