Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

CanSouth 14/10/2017 - Ημερίδα Ακουστικών!

User avatar
BityaBit
Posts: 1266
Joined: Tue Apr 19, 2016 2:01 pm

Re: CanSouth 14/10/2017 - Ημερίδα Ακουστικών!

Unread post #41 by BityaBit » Tue Oct 17, 2017 10:05 pm

Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω ολους τους εκθετες του event που για αλλη μια φορα κοπιασαν και φροντισαν για την δικη μας τερψη και ενημερωση, ολοι τους με φροντιδα προθυμια και ευγενεια. Αισθανομαι τυχερος που μπορω να επισκεπτομαι τετοιου επιπεδου διοργανωσεις.

Και παλι ευχαριστω και τα συγχαρητηρια μου και στους οικοδεσποτες της south sounds για την παραδοσιακα εξαιρετικη φιλοξενια αλλα και τον super εκθεσιακο χωρο που εμπειρια ειναι να τον επισκεπτεται κανεις την οποιαδηποτε στιγμη!..

Καο εις ανωτερα ευχομαι!
SouthKops
Posts: 247
Joined: Fri Mar 03, 2017 11:06 am

Re: CanSouth 14/10/2017 - Ημερίδα Ακουστικών!

Unread post #42 by SouthKops » Thu Oct 19, 2017 1:38 pm

Στη σελίδα μας στο Facebook, μπορείτε να βρείτε και εκτενές φωτογραφικό ρεπορτάζ από το 1o CanSouth!

https://www.facebook.com/AudioSoulUltra/
Audio Soul Ultra - South Sounds

Return to “Ακουστικά”



Login · Register