Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Bristol Tunes

Perister
Posts: 55
Joined: Sun Apr 17, 2016 9:39 pm
Location: Bristol, UK

Re: Bristol Tunes, Σοκ και Δέος !

Unread post #11 by Perister » Thu Mar 02, 2017 11:33 pm

Μετά απο πολυ καιρό χωρίς το σύστημα μου, κυρίως λόγω εληψης χώρου, αποφασησα οτι μου έλειπε πολυ, και κυρίως οτι αν δεν ακούω μουσική απο δυκαναλο δεν εχω καμία μα καμία όρεξη για μουσική απο ακουστικά.
Long story short, μόλις το ξανά έστησα, σε απλή ψηφιακή μορφή, μου έκανε ´κλίκ´ Μια αγγελία για ενα vintage πικαπ ;-)
Ιδού λοιπον!!

Αν παίζει έτσι, βιδωμένο σε δυο σανίδες, πάνω σε 4 κουτιά απο ντοματάκια :lol: με τον Rega σε πολυ questionable setup, πως θα παίζει σε σωστό πλινθο, με σωστά σεταριςμενο βραχίονα και με ενα σέρβις που θα το χρειάζεται μιας και ειναι μηχάνημα κάποιων δεκαετιών.
Και πάλι αυτο που ακούω μονο ως Σοκ και Δέος μπορω να το περιγράψω.
Παναγιώτη ετοιμάσου να σε ζάλησω με ερωτήσεις :roll:
Περιττό να πω ποσό χαρούμενος ειμαι!!

IMG_0532.JPG
IMG_0532.JPG (1.16 MiB) Viewed 1967 times
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Bristol Tunes

Unread post #12 by Dr Pan K » Thu Mar 02, 2017 11:53 pm

Βλεπω ενα Garrard 401 raised strobe.. εισαι στον σωστό δρόμο (ή μαλλον έφτασες αλλα δεν εχει σημασία). Enjoy και εδω είμαστε για τις λεπτομέρειες Νick
Παναγιώτης
Perister
Posts: 55
Joined: Sun Apr 17, 2016 9:39 pm
Location: Bristol, UK

Re: Bristol Tunes

Unread post #13 by Perister » Fri Mar 03, 2017 12:15 am

εχει πολυ δρομο ακομα!
τωρα σοβαρα, αν παιζει ετσι με τοσο προχειρο setup, πως θα παιζει οταν το βαλω σε πληνθο με ολα τα παρελκομενα?
μηπως ειναι τα ντοματακια ???? :lol:

P.S. ενεκα της περιστασης εχει ανοιχτει και ενα 'GlenDronach 21Y Parliament' ;-)
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Bristol Tunes

Unread post #14 by Dr Pan K » Fri Mar 03, 2017 12:21 am

Δυο πράγματα τραβάει το 401, βαρύ πλίνθο και single malt..
Παναγιώτης

Return to “Παρουσιάσεις συστημάτων”



Login · Register