Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Παρουσίαση Συστήματος

User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7871
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Παρουσίαση Συστήματος

Unread post #21 by Dr Pan K » Mon Feb 27, 2017 10:57 pm

Oι ταλιατελλες δεν ηταν στο μενού και θα ηταν κριμα να προστεθούν τελευταία στιγμη. Ακριβές ταλιατελλες..
Παναγιώτης
User avatar
BityaBit
Posts: 1266
Joined: Tue Apr 19, 2016 2:01 pm

Re: Παρουσίαση Συστήματος

Unread post #22 by BityaBit » Fri Mar 03, 2017 9:43 pm

Ας μου επιτραπεί να γράψω κάτι και ας μήν ήμουν παρών. Λένε οτι το σύστημα είναι ο καθρέφτης της πρoσωπικότητας του ιδιοκτήτη. Δεν ξέρω αν ισχύει όμως στην περίπτωση του γιώργου κολλάει γάντι.
Έχω έρθει πολλές φορές στον χώρο του και τον ξέρω αρκετά καλά ωστε να τον θεωρώ φίλο. Παρότι η εμπειρία του (με τις ανάλογες θυσίες) στο χόμπι είναι απλά ωκεανός μπροστςα σε όλους μας και παρότι έχει φτιάξει κάτι το εξωπραγματικό οο Γιώργος όχι απλά δέν την έχει ψωνίσει αλλα η ταπεινότητα του κοντράρει αθωνίτη μοναχού.
Πραγματικό φαινόμενο ο Γιώργος και υπόδειγμα ανθρώπου και οικοδεσπότη όπως και το σύστημά του.
Πάντα τέτοια!!
BLUES
Posts: 267
Joined: Thu Apr 21, 2016 9:12 pm

Re: Παρουσίαση Συστήματος

Unread post #23 by BLUES » Mon Mar 06, 2017 6:12 pm

Καλησπερα σε ολους
Λυπαμαι πραγματι που εχασα αυτην την μαζωξη
Κ Γιωργο εξαιρετη επιλογη.ισως η πιο κοντινη στο μουσικο γεγονος
Καλες ακροασεις

Return to “Παρουσιάσεις συστημάτων”



Login · Register