Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Ιάπωνες...

User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7873
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Ιάπωνες...

Unread post #1 by Dr Pan K » Thu Aug 18, 2016 11:46 pm

Neumann, Ikeda, CH Precision, Viola Labs και κόρνες αλλα το πιο σημαντικό, τον προσωπικό, ολόδικό του πυλώνα ρεύματος, για να μην τσιμπάει παράσιτα απο τον γείτονα....

https://parttimeaudiophile.com/2016/08/ ... l-clarity/

Παναγιώτης
User avatar
Gojakla
Contributor
Posts: 1754
Joined: Tue Mar 29, 2016 10:56 am

Re: Ιάπωνες...

Unread post #2 by Gojakla » Fri Aug 19, 2016 12:31 am

Ο παππουκας με τον πυλωνα ειναι ιδιαιτερως συμπαθης, ο αλλος στο τελος μου εβγαλε πολυ μιζερια.
User avatar
Jazzer
Posts: 117
Joined: Mon Jun 06, 2016 7:55 pm

Re: Ιάπωνες...

Unread post #3 by Jazzer » Fri Aug 19, 2016 5:16 pm

Ο παππούς είναι όντως συμπαθέστατος. Ο άλλος είναι τόσο μίζερος, που χάρη θα του κάνει κάποιος συμπατριώτης του να του δανείσει ένα μικρό ξίφος για seppuku ! :lol:
Jazz is the teacher, Funk is the preacher !
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7873
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Ιάπωνες...

Unread post #4 by Dr Pan K » Fri Aug 19, 2016 7:40 pm

O δεύτερος με τα Westlake ειναι τυπικός Ιαπωνας, τοσο καμένος με το χόμπι που κάνει εμάς να φαινόμαστε νορμάλ.
Παναγιώτης
User avatar
BityaBit
Posts: 1266
Joined: Tue Apr 19, 2016 2:01 pm

Re: Ιάπωνες...

Unread post #5 by BityaBit » Fri Aug 19, 2016 8:43 pm

Ο πρώτος ο συμπαθητικούλης μου θυμίζει έναν στίχο των janes Addiction που έλεγε "All the folks who really have the money. Are too old to have a good time with It"

O Δεύτερος ο κακομοίρης μου φέρνει στο νου το πώς καταντάει ο άνθρωπος όταν γίνεται σκλάβος των παθών του.

Άν και δεν θα με χαλάγανε τα πανάκριβα ηχοσυστήματα τους πραγματικά δεν ζηλεύω κανέναν τους. Αντιθέτως νιώθω πιό χαούμενος.

Return to “Γενική θεματολογία”



Login · Register