Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Εκποιηση αναλογικου με ροκ-ποπ-κλασσικη ελληνικα

BLUES
Posts: 267
Joined: Thu Apr 21, 2016 9:12 pm

Εκποιηση αναλογικου με ροκ-ποπ-κλασσικη ελληνικα

Unread post #1 by BLUES » Mon Mar 06, 2017 6:07 pm

Καλησπερα σε ολους
Η ενασχοληση μου με το βινυλιο εχει τελειωσει
Προσφερω τα υπολοιπα βινυλια μαζικα
Αφορουν κοπιες κυριως ξενες,αμερικανικες,αγγλικες ,γερμανικες ,γαλλικες,ολλανδικες αλλα και του ανατολικου μπλοκ(αναφορικα με τα κλασσικα) και λιγες ελληνικες(στα ροκ -ποπ κυριως)
Δισκοι ροκ -ποπ -ρεγγε-μπλουζ-εθνικ συνολο 150 κομματια χ4 ε ==600 ε
Δισκοι κλασσικης--αναλογικες και ψηφιακες εγγραφες-------200 τεμαχια χ2,5=500 ε
Δισκοι ελληνικοι ποπ-ρεμπετικα-λαικα--εντεχνα-----------------50 κομματια χ4= 200 ε
ΔΕν θα αναρτησω λιστες
Τα πακετα δεν σπανε ουτε πωλουνται μεμονομενα
Κατασταση εξωφυλλων απο κακη εως αριστη
Κατασταση βινυλιων απο μετρια εως αριστη(καμμια εικοσαρια εχουν παιξει μια φορα-ειναι καινουργια)
Απο την Πεμπτη 09/03/2017 εως και 12/03/2017 εχω αδεια και οποιος ενδιαφερετε μπορει νατα δει
ζωντανα
Οποιος τα παρει ολα-------------------------τελικη τιμη για 400 τεμ ===============1100 ε
Επικοινωνια με πμ η τηλ στο 6974672617
Δεν αποστελλω επαρχια λογω ογκου,αλλα οποιος θελει μπορει να τα παρει απο τον χωρο μου καλως να ερθει
Οχι ανταλλαγες οχι παζαρια
Ευχαριστω

Return to “Μικρές αγγελίες”



Login · Register