Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Δίσκοι βινυλίου κλασικής μουσικής

Leonidas
Posts: 8
Joined: Sat Apr 23, 2016 10:55 am
Location: Vouliagmeni, Athens
Contact:

Δίσκοι βινυλίου κλασικής μουσικής

Unread post #1 by Leonidas » Tue Mar 28, 2017 7:18 pm

Υπάρχουν προς πώληση δίσκοι βινυλίου κλασικής μουσικής και όπερας. Επίσης "box sets" καινούργια με την εξωτερική ζελατίνη/περίβλημα! Ρωσικοί δίσκοι κλασικής όπως και γερμανικοί , γαλλικοί κτλ κτλ. Όλοι σε κατάσταση απο καλή έως άριστη!! Εξώφυλλα επίσης σε καλή κατάσταση. Σύνολο δίσκων μαζί με κάποιους Γαλλικού ρεπερτορίου είναι 835!
Προτίμηση να πουληθούν όλοι μαζί άρα και χαμηλότερη ζητούμενη τιμή.. €3,50/έκαστος.
Είναι συσκευασμένοι καθαροί σε κούτες και σε όροφο όχι σε αποθήκη με υγρασία κτλ..
Περιοχή: Πολιτεία /Εκάλη.

Σημείωση: οι δίσκοι δεν είναι δικοί μου αλλα μιας κυρίας ασθενούς μου με κινητικά προβλήματα άρα και αδυναμία χρήσης αναλογικού συστήματος οποτε και προσφέρθηκα να βοηθήσω.

Εφοσον υπάρξει ενδιαφέρον παραχωρώ και στοιχεία μου όπως προσωπικό αριθμό κινητού τηλεφώνου.
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Δίσκοι βινυλίου κλασικής μουσικής

Unread post #2 by Dr Pan K » Tue Mar 28, 2017 9:22 pm

Υπάρχει περίπτωση να δουμε φωτογραφίες (εστω απο το πλαι, απο τα ράφια) Λεωνίδα?
Παναγιώτης
Leonidas
Posts: 8
Joined: Sat Apr 23, 2016 10:55 am
Location: Vouliagmeni, Athens
Contact:

Re: Δίσκοι βινυλίου κλασικής μουσικής

Unread post #3 by Leonidas » Wed Mar 29, 2017 8:09 am

Δύσκολο να βγουν φωτό διότι είναι όλοι συσκευασμένοι μέσα σε κούτες πλέον..ήθελε να αδειάσει χώρο στη βιβλιοθήκη.
Νομίζω μόνον με επίσκεψη εκεί θα έβγαζε κάποιος άκρη..

Return to “Μικρές αγγελίες”



Login · Register