Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα)

chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα)

Unread post #1 by chaoticgood » Sun Nov 03, 2019 4:24 pm

Πωλούνται ηχεία Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα), σε άριστη κατάσταση, στην αρχική τους συσκευασία.
Ο ηχητικός χαρακτήρας των ηχείων χαρακτηρίζεται από λεπτομερή & πεντακάθαρα πρίμα, ζεστά & λεπτομερή μεσαία, μπάσο βαθύ & κοφτό (δεν είναι απαραίτητο το subwoofer).
Το ηχητικό αποτέλεσμα από τα συγκεκριμένα ηχεία είναι εντυπωσιακό τόσο κατά την ακρόαση μουσικής όσο και κατά τη θέαση κινηματογραφικών ταινιών.
Τα ηχεία τοποθετούνται στο δάπεδο & είναι κατάλληλα για τοποθέτηση σε μεσαίους - μεγάλους χώρους.
Τα ηχεία διεγείρονται εύκολα, το οποίο σημαίνει ότι ένας ενισχυτής που αποδίδει από 30 Watt ανά κανάλι και άνω, είναι κατάλληλος για να τα οδηγήσει.
Δεκτή η ακρόασή τους στο χώρο μου έπειτα από συνεννόηση.
Παραλαβή από τον χώρο μου έπειτα από συνεννόηση.

Χαρακτηριστικά:

Ισχύς 150 W
Απόκριση Συχνότητας 24 - 45000 Hz
Αντίσταση 8 ohm
Ευαισθησία 92 dB
Κατανομή Συχνοτήτων 2.5 Δρόμων
Τοποθέτηση Δαπέδου
Πλήθος Ζεύγος

Διαστάσεις:

Ύψος 88 cm
Πλάτος 20 cm
Βάθος 32 cm

Τιμή: 350 €

Πέτρος, 6977524486, Θεσσαλονίκη
chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Re: Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα)

Unread post #2 by chaoticgood » Mon Dec 16, 2019 10:14 am

Πωλούνται ηχεία Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα), σε άριστη κατάσταση, στην αρχική τους συσκευασία.
Ο ηχητικός χαρακτήρας των ηχείων χαρακτηρίζεται από λεπτομερή & πεντακάθαρα πρίμα, ζεστά & λεπτομερή μεσαία, μπάσο βαθύ & κοφτό (δεν είναι απαραίτητο το subwoofer).
Το ηχητικό αποτέλεσμα από τα συγκεκριμένα ηχεία είναι εντυπωσιακό τόσο κατά την ακρόαση μουσικής όσο και κατά τη θέαση κινηματογραφικών ταινιών.
Τα ηχεία τοποθετούνται στο δάπεδο & είναι κατάλληλα για τοποθέτηση σε μεσαίους - μεγάλους χώρους.
Τα ηχεία διεγείρονται εύκολα, το οποίο σημαίνει ότι ένας ενισχυτής που αποδίδει από 30 Watt ανά κανάλι και άνω, είναι κατάλληλος για να τα οδηγήσει.
Δεκτή η ακρόασή τους στο χώρο μου έπειτα από συνεννόηση.
Παραλαβή από τον χώρο μου έπειτα από συνεννόηση.

Χαρακτηριστικά:

Ισχύς 150 W
Απόκριση Συχνότητας 24 - 45000 Hz
Αντίσταση 8 ohm
Ευαισθησία 92 dB
Κατανομή Συχνοτήτων 2.5 Δρόμων
Τοποθέτηση Δαπέδου
Πλήθος Ζεύγος

Διαστάσεις:

Ύψος 88 cm
Πλάτος 20 cm
Βάθος 32 cm

Τιμή: 300 €

Πέτρος, 6977524486, Θεσσαλονίκη
chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Re: Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα)

Unread post #3 by chaoticgood » Sat May 30, 2020 7:39 pm

Πωλούνται ηχεία Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα), σε άριστη κατάσταση, στην αρχική τους συσκευασία.
Ο ηχητικός χαρακτήρας των ηχείων χαρακτηρίζεται από λεπτομερή & πεντακάθαρα πρίμα, ζεστά & λεπτομερή μεσαία, μπάσο βαθύ & κοφτό (δεν είναι απαραίτητο το subwoofer).
Το ηχητικό αποτέλεσμα από τα συγκεκριμένα ηχεία είναι εντυπωσιακό τόσο κατά την ακρόαση μουσικής όσο και κατά τη θέαση κινηματογραφικών ταινιών.
Τα ηχεία τοποθετούνται στο δάπεδο & είναι κατάλληλα για τοποθέτηση σε μεσαίους - μεγάλους χώρους.
Τα ηχεία διεγείρονται εύκολα, το οποίο σημαίνει ότι ένας ενισχυτής που αποδίδει από 30 Watt ανά κανάλι και άνω, είναι κατάλληλος για να τα οδηγήσει.
Δεκτή η ακρόασή τους στο χώρο μου έπειτα από συνεννόηση.
Παραλαβή από τον χώρο μου έπειτα από συνεννόηση.

Χαρακτηριστικά:

Ισχύς 150 W
Απόκριση Συχνότητας 24 - 45000 Hz
Αντίσταση 8 ohm
Ευαισθησία 92 dB
Κατανομή Συχνοτήτων 2.5 Δρόμων
Τοποθέτηση Δαπέδου
Πλήθος Ζεύγος

Διαστάσεις:

Ύψος 88 cm
Πλάτος 20 cm
Βάθος 32 cm

Τιμή: 200 €

Πέτρος, 6977524486, Θεσσαλονίκη
chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Re: Magnat Tempus 55 (Mocca - καφέ χρώμα)

Unread post #4 by chaoticgood » Sun Oct 18, 2020 12:47 pm

Τα ηχεία πωλήθηκαν.

Return to “Μικρές αγγελίες”



Login · Register