Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Μετά από πολύ καιρό

User avatar
andreasecon
Contributor
Posts: 640
Joined: Sun Apr 17, 2016 9:27 pm
Location: Kifisia

Re: Μετά από πολύ καιρό

Unread post #41 by andreasecon » Sun May 10, 2020 1:27 pm

Και ορθά έπραξες.... καλακουστο !
MILES
Posts: 167
Joined: Mon May 29, 2017 11:10 pm

Re: Μετά από πολύ καιρό

Unread post #42 by MILES » Sun May 10, 2020 11:58 pm

Ευχαριστώ Ανδρέα.
Christos
Posts: 6
Joined: Tue Nov 28, 2017 6:23 pm

Re: Μετά από πολύ καιρό

Unread post #43 by Christos » Sun May 17, 2020 2:26 pm

Όπως πάντα Μιχάλη, είσαι σημείο αναφοράς οσο αφορά την τρέλα σε αυτό το υπέρ αγαπημένο χόμπι μας,

Παθών και εγώ, εδώ και 4 χρόνια έχω αφήσει το νήμα μου σε διπλανό site, που με πολύ αγάπη το ξεκίνησα να κάνω ερωτήσεις και κατέληξε να είναι το NO1 νύμα στην κατηγορία του με σχεδον 1500 post και 500.000 views, τι ωραία χρόνια...

Αυτό που κάνεις σου δίνει ζωή σου δίνει κίνητρο, εκτονώνεις την προβλήματα της καθημερινότητας, αυτό κάνω εγώ και φαντάζομαι όλοι μας εδώ μέσα, αυτό με τις "αγγελίες" και εγώ δεν το κατάλαβα ποτέ....anyways... ας μιλήσουμε μόνο για το χόμπι απο εδώ και πέρα.

Και εγώ όπως ξέρεις μετά απο μια ντουζίνα ηχεία, έχω χάσει το μέτρημα, το Kharma 3.2fe όντως ήταν πολύ ωραίο ηχείο, αλλά υπάρχουν και αλλά καλά ηχεία. Με τα Harbeth δεν έχει τύχει να ασχοληθώ, αυτά που γράφεις όμως με προκαλούν να ακούσω κάποια στιγμή.

Όπως και να έχει, καλοάκουστα τα Focal και κοιτάμε πάντα μπροστά....χαχαχα και όλα είναι προς αλλαγή....εαν κάτι δεν μας ακουστεί καλά...άσχετα μετά εαν το μετανιώνουμε...

Καλές ακροάσεις Μιχάλη!!
without music life would be a mistake
MILES
Posts: 167
Joined: Mon May 29, 2017 11:10 pm

Re: Μετά από πολύ καιρό

Unread post #44 by MILES » Thu May 21, 2020 8:30 pm

Φίλε Χρήστο σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι το hobby αυτό (όπως και τα περισσότερα βέβαια) είναι μία διέξοδος στα προβλήματα της καθημερινότητας, Ένα απλό παράδειγμα είναι ότι προσωπικά με βοήθησε να περάσω πολλές ευχάριστες ώρες την περίοδο της "καραντίνας" χωρίς να πλήξω!!

Σχετικά με τα ηχεία, σαφώς και υπάρχουν πολλά καλά ηχεία, όπως και γενικά πολλά καλά μηχανήματα. Και αυτό είναι ένα από τα ωραία του hobby μας, γιατί έχουμε πολύ "υλικό" για να ασχοληθούμε :-) .

Και φυσικά κοιτάμε πάντα μπροστά και όλα είναι προς αλλαγή :lol:
Και πόσο δίκιο έχεις για το πόσες φορές δε μετανιώσαμε για κάτι αφού το δώσαμε. Αλλά και αυτό είναι μέσα στην ωραία αυτή πορεία στο hobby μας!!

Return to “Παρουσιάσεις συστημάτων”



Login · Register