Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Under the river setup

carlosm
Posts: 36
Joined: Tue Dec 13, 2016 6:16 pm

Re: Under the river setup

Unread post #31 by carlosm » Tue Dec 07, 2021 11:41 am

Dr Pan K wrote:Πολυ ωραια. Πιάνεις διαφορες σε λεπτομέρεια και δυναμικα? Επομενο βημα η κεφαλη..

Αγαπητέ Παναγιώτη καμία σχέση.

Τρομερή αναβάθμιση σε εικόνα, βαθός, δυναμικά. "Γέμισε ο ήχος".

Με εκτίμηση
Dr Spiridon Mantzoukas
User avatar
geovar
Posts: 161
Joined: Mon Apr 18, 2016 11:02 pm

Re: Under the river setup

Unread post #32 by geovar » Wed Dec 08, 2021 2:48 pm

Εγώ είμαι αυτός στον οποίο ο Πάνος έδωσε τις πέτρες και είναι κάτω από τα ATC100 Pro Actives. Έφτιαξα και ένα εργαλείο που μου επιτρέπει να τους δίνω κλίση δεξιά/αριστερά με μεγάλη ευκολία και μόνος μου.




Τις κοβω στο λατομείο, σε οτι μεγεθος θελω. Εχουμε αναφερθεί επανειλημμένα σε αυτες, το κοστος ειναι χαμηλο, η ποιοτητα καλη και η αισθητικη άρτια. Αυτη κατω απο το πικαπ ειναι πανω απο 50 κιλα, στα ηχεια ειχα βαλει απο 2 για να μπορω να τις σηκωσω και μονος. Τωρα κοσμουν το σύστημα κ φιλου και εχω ετοιμασει νεες για το νησι.[/quote]
Attachments
ATC TOOL 2.JPG
ATC TOOL 2.JPG (986.99 KiB) Viewed 804 times
_DSC1766.JPG
_DSC1766.JPG (712.66 KiB) Viewed 804 times

Return to “Παρουσιάσεις συστημάτων”



Login · Register