Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Home studio

STEREO
Posts: 66
Joined: Mon Aug 22, 2016 11:19 pm

Re: Home studio

Unread post #31 by STEREO » Tue Dec 22, 2020 10:22 am

Παναγιώτη ο sugden υπάρχει ακόμα στο σύστημα αλλά ήθελα και μία λάμπα έτσι για ποικιλία, αντικατέστησε τον tsakiridis Aeolos .
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Home studio

Unread post #32 by Dr Pan K » Tue Dec 22, 2020 10:51 am

STEREO wrote:Παναγιώτη ο sugden υπάρχει ακόμα στο σύστημα αλλά ήθελα και μία λάμπα έτσι για ποικιλία, αντικατέστησε τον tsakiridis Aeolos .


Πολυ σωστος, αλλη γευση η λαμπα. Μολις των στρωσεις περιμενουμε λεπτομερειες.
Παναγιώτης
STEREO
Posts: 66
Joined: Mon Aug 22, 2016 11:19 pm

Re: Home studio

Unread post #33 by STEREO » Fri Jan 08, 2021 8:25 pm

Καλησπέρα, επανέρχομαι ξανά στο θέμα για να δικαιολογήσω τον τίτλο (Ο νέος είναι ωραίος) κ έχω καθυστερήσει εφόσον ο ενισχυτής ήρθε στρωμένος. Όπως είπε πιο πάνω ο Παναγιώτης άλλη γεύση, τον απολαμβάνω σε καθημερινή βάση, ακούω και ξανά ακούω τις αγαπημένες μου μουσικές χωρίς να έχω αντιληφθεί κάποιο ακουστικό φάουλ. Δεν μπορώ να πω ότι διαθέτει την ισορροπία το βάθος πληροφορίας ή τη μετάδοση συναισθημάτων στο βαθμό που διαθέτει ο sugden αλλά έχει όλα τα καλά της σχολής εξελιγμένα (ροή, απαλότητα, αρμονικές)και όλα τα αρνητικά (αβυσσαλέα χαμηλά) όμορφα τακτοποιημένα, για το κόστος του βέβαια. Αν υπάρχει το κατάλληλο ηχείο και η τσέπη δεν έχει φαγούρα είσαι καλυμμένος για πολλά πολλά χρόνια, τόσο καλός είναι.

Return to “Παρουσιάσεις συστημάτων”



Login · Register