Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

To Ελληνικό στοιχείο στο Μόναχο 2016

User avatar
Στέλιος Περγιουδάκης
Posts: 163
Joined: Mon Apr 18, 2016 11:01 pm

Re: To Ελληνικό στοιχείο στο Μόναχο 2016

Unread post #11 by Στέλιος Περγιουδάκης » Thu May 12, 2016 9:52 am

"Echo Diastasis" ξέρουμε κάτι παραπάνω;
Περί τίνος πρόκειται;
User avatar
Chris1967
Contributor
Posts: 1494
Joined: Tue Mar 29, 2016 11:07 am

Re: To Ελληνικό στοιχείο στο Μόναχο 2016

Unread post #12 by Chris1967 » Thu May 12, 2016 11:44 am

Είναι νέος Έλληνας σχεδιαστής που απότι είδαμε κατασκευάζει έναν ενισχυτή και ένα phono stage αν δεν κάνω λάθος.

Ο Κώστας Ζαγγογιάννης είναι φίλος με τα παιδιά, αυτός θα μπορούσε να μας πει δυό λόγια.
Χρήστος
User avatar
ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ
Posts: 9
Joined: Mon May 09, 2016 2:44 pm

Re: To Ελληνικό στοιχείο στο Μόναχο 2016

Unread post #13 by ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ » Sun May 15, 2016 11:30 am

Chris1967 wrote:Είναι νέος Έλληνας σχεδιαστής που απότι είδαμε κατασκευάζει έναν ενισχυτή και ένα phono stage αν δεν κάνω λάθος.

Ο Κώστας Ζαγγογιάννης είναι φίλος με τα παιδιά, αυτός θα μπορούσε να μας πει δυό λόγια.


Καλημέρα Χρήστο.

Η Echo Diastasis ανήκει στο Γιώργο Λουτρίδη από τη Λάρισα, φίλος μου και όχι μόνο, δεδομένου ότι έχω αναλάβει την αντιπροσώπευση της εταιρείας στη Γερμανία.

Η γκάμα των προϊόντων περιλαμβάνει ένα Phono stage (το καμάρι μας) Προενισχυτή και τελικό, καθώς και (σύντομα) έναν ολοκληρωμένο ενισχυτή.

Όλα τα μηχανήματα είναι με μηδενική αρνητική ανάδραση, διπλή μονοφωνική αρχιτεκτονική (πλην του ολοκληρωμένου) και το phono διαθέτει ενεργητική ισοστάθμιση RIAA.

Περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα www.echodiastasis.com, με π.μ σε εμένα, ή και τηλεφωνικά από τον ίδιο το Γιώργο.

Return to “Audio Shows”



Login · Register