Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Wharfedale Diamond 220 (Blackwood)

chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Wharfedale Diamond 220 (Blackwood)

Unread post #1 by chaoticgood » Sun Nov 03, 2019 4:22 pm

Πωλούνται ηχεία Wharfedale Diamond 220 (Blackwood), σε άριστη κατάσταση, στην αρχική τους συσκευασία.
Δεκτή η ακρόασή τους στο χώρο μου, έπειτα από συνεννόηση.
Αποστολή ταχυδρομικώς με τη μέθοδο της αντικαταβολής, ή παραλαβή από τον χώρο μου, έπειτα από συνεννόηση.
Ο ηχητικός χαρακτήρας των ηχείων χαρακτηρίζεται από μαλακά & πεντακάθαρα πρίμα, ζεστά & λεπτομερή μεσαία, μπάσο βαθύ & κοφτό (δεν είναι απαραίτητο το subwoofer) που δεν το περιμένεις βλέποντας το μέγεθος του ηχείου.
Είναι κατάλληλα για τοποθέτηση σε μικρούς-μεσαίους χώρους, πάνω σε βάσεις ηχείων ή και σε ράφι βιβλιοθήκης.
Αποδίδουν άψογα, ακόμη και εάν λόγω μικρού χώρου, τοποθετηθούν με τέτοιο τρόπο, ώστε το πίσω μέρος του ηχείου να βρίσκεται κοντά στον τοίχο (μέχρι 5-10 εκ.).

Χαρακτηριστικά:

Ισχύς 100 W
Απόκριση Συχνότητας 56 - 20000 Hz
Αντίσταση 8 ohm
Ευαισθησία 86 dB
Κατανομή Συχνοτήτων 2 Δρόμων
Τοποθέτηση Βιβλιοθήκης
Πλήθος Ζεύγος

Διαστάσεις:

Ύψος 31,5 cm
Πλάτος 17,4 cm
Βάθος 22,7 cm

Τιμή: 180 €

Πέτρος, 6977524486, Θεσσαλονίκη
chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Re: Wharfedale Diamond 220 (Blackwood)

Unread post #2 by chaoticgood » Mon Dec 16, 2019 10:15 am

Πωλούνται ηχεία Wharfedale Diamond 220 (Blackwood), σε άριστη κατάσταση, στην αρχική τους συσκευασία.
Δεκτή η ακρόασή τους στο χώρο μου, έπειτα από συνεννόηση.
Αποστολή ταχυδρομικώς με τη μέθοδο της αντικαταβολής, ή παραλαβή από τον χώρο μου, έπειτα από συνεννόηση.
Ο ηχητικός χαρακτήρας των ηχείων χαρακτηρίζεται από μαλακά & πεντακάθαρα πρίμα, ζεστά & λεπτομερή μεσαία, μπάσο βαθύ & κοφτό (δεν είναι απαραίτητο το subwoofer) που δεν το περιμένεις βλέποντας το μέγεθος του ηχείου.
Είναι κατάλληλα για τοποθέτηση σε μικρούς-μεσαίους χώρους, πάνω σε βάσεις ηχείων ή και σε ράφι βιβλιοθήκης.
Αποδίδουν άψογα, ακόμη και εάν λόγω μικρού χώρου, τοποθετηθούν με τέτοιο τρόπο, ώστε το πίσω μέρος του ηχείου να βρίσκεται κοντά στον τοίχο (μέχρι 5-10 εκ.).

Χαρακτηριστικά:

Ισχύς 100 W
Απόκριση Συχνότητας 56 - 20000 Hz
Αντίσταση 8 ohm
Ευαισθησία 86 dB
Κατανομή Συχνοτήτων 2 Δρόμων
Τοποθέτηση Βιβλιοθήκης
Πλήθος Ζεύγος

Διαστάσεις:

Ύψος 31,5 cm
Πλάτος 17,4 cm
Βάθος 22,7 cm

Τιμή: 170 €

Πέτρος, 6977524486, Θεσσαλονίκη
chaoticgood
Posts: 7
Joined: Sun Nov 03, 2019 4:14 pm

Re: Wharfedale Diamond 220 (Blackwood)

Unread post #3 by chaoticgood » Sat Feb 29, 2020 9:47 pm

Τα ηχεία πουλήθηκαν.

Return to “Μικρές αγγελίες”



Login · Register