Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7870
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #51 by Dr Pan K » Wed Nov 27, 2019 12:33 pm

Νομιζω πως θα μπορουσε ο Αγγελος να αναλαβει ενα διεξοδικο review για τα iSine..
Παναγιώτης
User avatar
angpsi
Contributor
Posts: 1727
Joined: Thu Jun 08, 2017 12:18 pm
Location: Athens

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #52 by angpsi » Wed Nov 27, 2019 3:23 pm

SouthKops wrote:Βεβαίως.

Έξοχα! Μόλις καταφέρω να ξακρίσω λίγο χρόνο για την δοκιμή θα επικοινωνήσω για να το δούμε κι από κοντά. [beer]

Είναι καλό που ο Χρήστος τα έχει ακούσει εκτενώς ώστε να διασταυρώσουμε απόψεις.
Άγγελος
User avatar
pankon
Contributor
Posts: 1323
Joined: Thu Mar 30, 2017 9:35 pm
Location: Athens + Thessaloniki

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #53 by pankon » Thu Nov 28, 2019 10:58 pm

Λοιπόν, συνέβη το εξής ενδιαφέρον... Μετά από την πρώτη πτήση μου παρέα με τα AirPods Pro, το noise canceling με βοήθησε να κοιμηθώ μισή ωρίτσα (Αθήνα - Θεσσαλονίκη), όχι ότι δεν θα κοιμόμουν και χωρίς το noise canceling. Κατόπιν ανέβηκα στη μοτοσυκλέτα μου και για πρώτη φορά κατάφερα να ακούσω μουσική με ικανοποιητικό τρόπο (και όχι με το ζόρι). To noise canceling στη μοτοσυκλέτα είναι εξιαρετικό. Δεν κόβει εντελώς τους εξωτερικούς ήχους, αλλά πρέπει να κατεβάζει τη στάθμη κατά τουλάχιστον 10db (μπορεί και παραπάνω) και καθιστά την ακρόαση μουσικής ικανοποιητική, επιτρέποντας να ακούει κανείς ακόμα και κάποιες λεπτομέρειες (μη φαναταστείτε τίποτα ιδιαίτερο βέβαια) χωρίς να ανεβάζει τη στάθμη των ακουστικών στο τέρμα. Πολύ ευχάριστο το συνολικό αποτέλεσμα. Νομίζω θα ενδιέφερε τουλάχιστον τον Χρήστο, που είναι μηχανόβιος.
DomieMic65
Posts: 1048
Joined: Tue Apr 19, 2016 9:53 am

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #54 by DomieMic65 » Thu Dec 05, 2019 7:30 pm

Παναγιώτη noise canceling στη μοτο δεν νομίζω πως είναι και το πιο ασφαλές πράγμα ... μήπως να το σκεφτείς διπλά πριν το υιοθετήσεις;
Βασικά ακουστικά γενικώς νομίζω ακόμα και δίχως noise canceling...
User avatar
pankon
Contributor
Posts: 1323
Joined: Thu Mar 30, 2017 9:35 pm
Location: Athens + Thessaloniki

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #55 by pankon » Thu Dec 05, 2019 7:36 pm

Έχεις απόλυτο δίκιο, Μιχάλη. Απλά ήταν μια πρωτόγνωρη εμπειρία, κάκιστη για ασφάλεια, πολύ καλή για ένα πιο ξεκούραστο και "μουσικό" ταξίδι με δύο τροχούς.

Δεν θα το ξανακάνω (αλήθεια λέω)! Μόνο στο αεροπλάνο...!
DomieMic65
Posts: 1048
Joined: Tue Apr 19, 2016 9:53 am

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #56 by DomieMic65 » Thu Jan 30, 2020 1:50 pm

Παιδιά κάποια πρόταση γύρω στα 100€ έχουμε; Έστω και κάτι λίγο ακόμα...
Ιδανικά εντελώς wireless ...
Πέρα από την τιμή τα πιο πάνω RHA ωραία είναι αλλά το κολάρο δεν νομίζω πως θα με βολέψει!
Λόγω της μοτοσυκλέτας φοράω σχετικά στενά μπουφάν και νομίζω πως θα είναι ενοχλητικό!
User avatar
angpsi
Contributor
Posts: 1727
Joined: Thu Jun 08, 2017 12:18 pm
Location: Athens

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #57 by angpsi » Fri Jan 31, 2020 1:13 am

Εσύ δεν έγραφες πιο πάνω ότι δεν κάνει να φοράμε ακουστικά στην μοτοσυκλέτα;
Άγγελος
DomieMic65
Posts: 1048
Joined: Tue Apr 19, 2016 9:53 am

Re: Οι καλύτερες ψείρες έως 250€?

Unread post #58 by DomieMic65 » Fri Jan 31, 2020 7:06 am

angpsi wrote:Εσύ δεν έγραφες πιο πάνω ότι δεν κάνει να φοράμε ακουστικά στην μοτοσυκλέτα;

Χαχαχα... Δεν εννοώ να τα φοράω την ώρα της οδήγησης!
Εννοώ πως αν τα έχω κρεμασμένα μέσα από το μπουφάν θα με ενοχλεί το κολάρο.

Return to “Ακουστικά”



Login · Register