Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Ήχος Εικόνα Show 2020

User avatar
angpsi
Contributor
Posts: 1727
Joined: Thu Jun 08, 2017 12:18 pm
Location: Athens

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #61 by angpsi » Thu Feb 06, 2020 12:49 pm

Dr Pan K wrote:Μια διορθωση που μου εστειλε ο Πετρος της Audio Harmony

τα Hegel/ Leemα δεν ηταν δικα μου ειχα κατεβει σε συνεργασια με την Stepcom για αυτο ηταν σε static display ta Hegel. Τα συστηματα που κυριως στηνω ειναι με Audionet. AVM και ηχεια Audiovectοr και Fyne. Τα καλωδια στην εκθεση ηταν της Swiss Cables, τα αντικραδασμικα της Thixar Audio , filtering power conditioner της Isol-8, ενω τα acoustic treatment από την Sonitus Acoustics

Ενημέρωσα και την σχετική ανάρτηση προς αποφυγή παρεξηγήσεων. Btw πήγα στο site της Stepcom και είδα ανακοίνωση για την άλλη έκθεση; Απ' ότι φαίνεται θα είναι 21-22 Μαρτίου στο Intercontinental: https://el.blackboxshow.gr,
Άγγελος
dapost
Posts: 460
Joined: Fri May 06, 2016 12:50 pm
Location: Athens

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #62 by dapost » Thu Feb 06, 2020 4:05 pm

Πήγα και εγώ.

Δε συνάντησα κανέναν σας :-(

Μου άρεσαν όλα :-)

Ειδικά το σύστημα ideon - proac ;-)
Δημήτρης
MILES
Posts: 167
Joined: Mon May 29, 2017 11:10 pm

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #63 by MILES » Sat Feb 08, 2020 10:54 am

Διαβάζοντας κάποιος το θέμα, δυστυχώς το χαμηλό ενδιαφέρον της έκθεσης φαίνεται και από τον μικρό αριθμό των συμμετεχόντων στη συζήτηση αυτή.

Αν εξαιρέσει κανείς τον Άγγελο με την πολύ ωραία παρουσίαση του (μπράβο!), η υπόλοιπη συμμετοχή είναι πολύ μικρή για ένα σημαντικό γεγονός όπως μία έκθεση.
Θυμάμαι άλλες φορές οι συζητήσεις / γνώμες / αντιπαραθέσεις ήταν πολλές και ενδιαφέρουσες. Κρίμα για άλλη μια φορά.
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7872
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #64 by Dr Pan K » Mon Feb 10, 2020 10:09 pm

MILES wrote:Διαβάζοντας κάποιος το θέμα, δυστυχώς το χαμηλό ενδιαφέρον της έκθεσης φαίνεται και από τον μικρό αριθμό των συμμετεχόντων στη συζήτηση αυτή.

Αν εξαιρέσει κανείς τον Άγγελο με την πολύ ωραία παρουσίαση του (μπράβο!), η υπόλοιπη συμμετοχή είναι πολύ μικρή για ένα σημαντικό γεγονός όπως μία έκθεση.
Θυμάμαι άλλες φορές οι συζητήσεις / γνώμες / αντιπαραθέσεις ήταν πολλές και ενδιαφέρουσες. Κρίμα για άλλη μια φορά.


Δεν έχω χάσει έκθεση από όταν επέστρεψα Ελλάδα, αυτή ήταν η πρώτη μου απουσία. Και δεν έχασα και τπτ.. Για να δούμε με την έκθεση Black Box τι θα γίνει..

Έμαθα εντωμεταξύ και ένα άλλο ευτράπελο, θα γίνει (μαλλον) έκθεση ακουστικών το ΣΚ του Μονάχου. Οι "διοργανωτές" δεν είχαν ιδέα ότι υπάρχει έκθεση τις ημέρες που πρότειναν και πως όλοι οι εισαγωγείς είναι Γερμανία εκείνη την στιγμή..
Παναγιώτης
AthanasiosL
Posts: 388
Joined: Mon Jan 22, 2018 5:00 pm

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #65 by AthanasiosL » Tue Feb 11, 2020 11:59 am

Το "ΣΚ του Μονάχου" ειδικά όταν είσαι επαγγελματίας του audio δεν το ξεχνάς εύκολα... ούτε βάζεις έκθεση εκεί πάνω. Γιατί αυτό το μπάχαλο εφέτος κρίμα, μου αρέσει να πηγαίνω σε εκθέσεις και θέλω να γίνονται. Στην Black box θα κανονίσουμε καμία συνάντηση? Τι λέτε.
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7872
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #66 by Dr Pan K » Tue Feb 11, 2020 6:57 pm

AthanasiosL wrote:Στην Black box θα κανονίσουμε καμία συνάντηση? Τι λέτε.


Αν γίνει...
Παναγιώτης
BLUES
Posts: 268
Joined: Thu Apr 21, 2016 9:12 pm

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #67 by BLUES » Thu Mar 05, 2020 6:11 pm

Η εκθεση ,BLACK BOX SHOW,δεν θα γινει
Αναβαλεται για τον Οκτωβριο
Λογω ιου
Να περιμενουμε στο αμεσο μελλον και κλειστα σινεμα ,θεατρα
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 7872
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Ήχος Εικόνα Show 2020

Unread post #68 by Dr Pan K » Thu Mar 05, 2020 6:58 pm

Να σου πω κατι, καλα τους εκατσε. Εχουν χρονο να μαζεψουν πιο πολλες συμμετοχες και να κανουν την εκθεση σε μια πιο καταλληλη ημερομηνια (Μαιος ειναι νεκρος για εκθεση, Οκτ ειναι πολυ καλα και το λεω και με την σκεψη του ποτε να οργανωσω την τότε εκθεση ακουστικων).
Παναγιώτης

Return to “Audio Shows”



Login · Register