Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Watch it!

DomieMic65
Posts: 1054
Joined: Tue Apr 19, 2016 9:53 am

Re: Watch it!

Unread post #101 by DomieMic65 » Sun Oct 04, 2020 10:31 am

angpsi wrote:
DomieMic65 wrote:https://youtu.be/pibTG92FO5U

Πολλές καρδούλες!!! Και παλι συγχαρητήρια, από τα σημαντικότερα έργα που έχω δει τα τελευταία χρόνια! [beer]

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άγγελε! Πραγματικά με τιμάς!!!!

Ήταν μια πολύ σημαντική πραγωγή ακόμα και για την Λυρική σαν θεσμό!
Καταλαβαίνεις πόσο σπουδαίο ήταν για εμένα λοιπόν!
Ελπίζω να έχει και καλή θέαση στο Μέτζο... αυτή τη στιγμή εγώ δεν ξέρω καν αν θα καταφέρω να το δω γιατί το Μέτζο ζητάει πάροχο Κοσμοτέ ή Φορθνετ για να εγγραφείς και δεν έχουν προνοήσει από το θέατρο να μας παράσχουν ένα λινκ ώστε να το δούμε εκτός συνδρομής!! (Κλασική Ελλαδάρα [shrug] ... για να μην πω τπτ πιο βαρύ..)
User avatar
angpsi
Contributor
Posts: 1737
Joined: Thu Jun 08, 2017 12:18 pm
Location: Athens

Re: Watch it!

Unread post #102 by angpsi » Sun Oct 04, 2020 12:09 pm

DomieMic65 wrote:
angpsi wrote:
DomieMic65 wrote:https://youtu.be/pibTG92FO5U

Πολλές καρδούλες!!! Και παλι συγχαρητήρια, από τα σημαντικότερα έργα που έχω δει τα τελευταία χρόνια! [beer]

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άγγελε! Πραγματικά με τιμάς!!!!

Ήταν μια πολύ σημαντική πραγωγή ακόμα και για την Λυρική σαν θεσμό!
Καταλαβαίνεις πόσο σπουδαίο ήταν για εμένα λοιπόν!
Ελπίζω να έχει και καλή θέαση στο Μέτζο... αυτή τη στιγμή εγώ δεν ξέρω καν αν θα καταφέρω να το δω γιατί το Μέτζο ζητάει πάροχο Κοσμοτέ ή Φορθνετ για να εγγραφείς και δεν έχουν προνοήσει από το θέατρο να μας παράσχουν ένα λινκ ώστε να το δούμε εκτός συνδρομής!! (Κλασική Ελλαδάρα [shrug] ... για να μην πω τπτ πιο βαρύ..)

Καλή μλκ, άρα μπορούμε να δούμε μόνο από Cosmote TV; Κρίμα... Ίσως μπορεί να το ανεβάσει κάποιος από τους καλοθελητές στο YouTube.
Άγγελος
DomieMic65
Posts: 1054
Joined: Tue Apr 19, 2016 9:53 am

Re: Watch it!

Unread post #103 by DomieMic65 » Sun Oct 04, 2020 12:34 pm

angpsi wrote:
DomieMic65 wrote:
angpsi wrote:
DomieMic65 wrote:https://youtu.be/pibTG92FO5U

Πολλές καρδούλες!!! Και παλι συγχαρητήρια, από τα σημαντικότερα έργα που έχω δει τα τελευταία χρόνια! [beer]

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άγγελε! Πραγματικά με τιμάς!!!!

Ήταν μια πολύ σημαντική πραγωγή ακόμα και για την Λυρική σαν θεσμό!
Καταλαβαίνεις πόσο σπουδαίο ήταν για εμένα λοιπόν!
Ελπίζω να έχει και καλή θέαση στο Μέτζο... αυτή τη στιγμή εγώ δεν ξέρω καν αν θα καταφέρω να το δω γιατί το Μέτζο ζητάει πάροχο Κοσμοτέ ή Φορθνετ για να εγγραφείς και δεν έχουν προνοήσει από το θέατρο να μας παράσχουν ένα λινκ ώστε να το δούμε εκτός συνδρομής!! (Κλασική Ελλαδάρα [shrug] ... για να μην πω τπτ πιο βαρύ..)

Καλή μλκ, άρα μπορούμε να δούμε μόνο από Cosmote TV; Κρίμα... Ίσως μπορεί να το ανεβάσει κάποιος από τους καλοθελητές στο YouTube.

ακριβώς... ε δεν το κόβω και τόσο εύκολο να ανεβεί youtube

Return to “Μουσική”



Login · Register