Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για να παρέχει τις υπηρεσίες του και να αναλύει την επισκεψιμότητα. Η IP διεύθυνσή σας γνωστοποιείται στην Google, μαζί με μετρήσεις απόδοσης και ασφαλείας, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα της υπηρεσίας, για τη δημιουργία στατιστικών στοιχείων σχετικά με τη χρήση και για τον εντοπισμό και την αντιμετώπιση καταχρήσεων. Με την χρήση του ιστότοπου Audiohub.gr αποδέχεστε τα παραπάνω.

Audiophile fun

User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #841 by Dr Pan K » Sat Jul 19, 2025 12:24 am

1752873834837.jpg
1752873834837.jpg (783.64 KiB) Viewed 621 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #842 by Dr Pan K » Sat Jul 19, 2025 12:11 pm

FB_IMG_1752916221278.jpg
FB_IMG_1752916221278.jpg (49.86 KiB) Viewed 608 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #843 by Dr Pan K » Sat Jul 19, 2025 5:19 pm

FB_IMG_1752916239610.jpg
FB_IMG_1752916239610.jpg (74.67 KiB) Viewed 588 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #844 by Dr Pan K » Sat Jul 19, 2025 10:17 pm

FB_IMG_1752935562211.jpg
FB_IMG_1752935562211.jpg (87.28 KiB) Viewed 573 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #845 by Dr Pan K » Sun Jul 20, 2025 12:22 am

FB_IMG_1752935445042.jpg
FB_IMG_1752935445042.jpg (48.49 KiB) Viewed 562 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #846 by Dr Pan K » Sun Jul 20, 2025 8:20 am

FB_IMG_1752916251599.jpg
FB_IMG_1752916251599.jpg (968.01 KiB) Viewed 549 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #847 by Dr Pan K » Sun Jul 20, 2025 12:07 pm

FB_IMG_1752916167324.jpg
FB_IMG_1752916167324.jpg (40.54 KiB) Viewed 541 times
Παναγιώτης
User avatar
pankon
Contributor
Posts: 1649
Joined: Thu Mar 30, 2017 9:35 pm
Location: Athens + Thessaloniki

Re: Audiophile fun

Unread post #848 by pankon » Sun Jul 20, 2025 8:12 pm

Παπαπαπα, να μην μπορεί κανείς να χαρεί τον έρωτά του! Βούκινο τους κάνατε :lol:
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #849 by Dr Pan K » Sun Jul 20, 2025 9:58 pm

Screenshot_20250720_132833_Lite.jpg
Screenshot_20250720_132833_Lite.jpg (139.54 KiB) Viewed 572 times
Παναγιώτης
User avatar
Dr Pan K
Site Admin
Posts: 9632
Joined: Tue Mar 29, 2016 12:46 am

Re: Audiophile fun

Unread post #850 by Dr Pan K » Mon Jul 21, 2025 2:47 pm

FB_IMG_1753098416874.jpg
FB_IMG_1753098416874.jpg (846.95 KiB) Viewed 550 times
Παναγιώτης

Return to “Γενική θεματολογία”



Login · Register